Անհատական աշխատաժամանակ

Երկուշաբթի` Ավագ դպրոց

9:00-9:15` Ընդհանուր պարապմունք

Աջակցություն կրթության առանձնահատուկ կարիք ունեցող սովորողներին`

9:20` Սովորողների ներառում դասապրոցեսին, համագործակցություն դասավանդողների հետ

11:05-11:50` Լիլիթ Հարությունյան. անհատական աշխատանք

12.35-13:00` Էռնեստ Նալչաջյան.անհատական աշխատանք

Անհատական հոգեբանական խորհրդատվություններ այլ սովորողների հետ

15:10` Հոգեբանի ակումբի պարապմունք

Երեքշաբթի`Միջին դպրոց

9:00-9:15` Ընդհանուր պարապմունք

Աջակցություն կրթության առանձնահատուկ կարիք ունեցող սովորողներին`

9:20-9:45` Մելքոնյան Հովհաննես- ներառում միջավայրում
10:10-10:55՝ Խաչատրյան Ալիսա- անհատական աշխատանք
11:05-12:35՝ Խմբային կավագործական աշխատանք՝
Զաքարյան Էդգար
Ավետիսյան Մարատ
Սաֆարյան Խաչիկ
Կարապետյան Արսեն

12:55-13:35՝ Յուրի Մարգարյան-անհատական աշխատանք

Չորեքշաբթի`Արևմտյան դպրոց-պարտեզ

9:00-9:15`Ընդհանուր պարապմունք

Աջակցություն կրթության առանձնահատուկ կարիք ունեցող սովորողներին`

10:00-10:55` Դանիելա Սամվելյան-անհատական աշխատանք

11:05—11:50` Աբել Մովսեսյան- ներառում դասապրոցեսին, համագործակցություն դասավանդողի հետ՝ առաջադրանքների պարզեցում

11:55-12:35`Ռոմեն Եսայան-ներառում դասապրոցեսին, ուշադրության կենտրոնացում

12:55-13:35` Արմեն Ավետիսյան-անհատական աշխատանք

Լրացուցիչ` շրջայց պարտեզի, նախակրթարանի խմբերում

15:10` Հոգեբանի ակումբի պարապմունք

Հինգշաբթի` Արևելյան դպրոց-պարտեզ

9:00-9:15`Ընդհանուր պարապմունք

Աջակցություն կրթության առանձնահատուկ կարիք ունեցող սովորողներին`

9:20-10:05` Գոռ Աբրահամյան-անհատական աշխատանք

10:10-10:55`Սերգեյ Մանուկյան-անհատական աշխատանք

11:05-11:50` Ռոբերտ Շահինյան-անհատական աշխատանք

11:55-12:35` Հարություն Հարությունյան-անհատական աշխատանք

12:55-13:35` այլ սովորողների դիտարկում, խորհրդատվություն դասվարների հետ

Լրացուցիչ` շրջայց պարտեզի, նախակրթարանի խմբերում

14:20՝ Համալսարանական կրթություն

Ուրբաթ` Միջին դպրոց

9:00-9:15` Ընդհանուր պարապմունք

Աջակցություն կրթության առանձնահատուկ կարիք ունեցող սովորողներին`

9:20-10:05՝ Մարգարյան Յուրի- ներառում միջավայրում, առաջադրանքների պարզեցում
10:10-10:55՝ Մելքոնյան Հովհաննես-ներառում միջավայրում, դասապրոցեսին, անհատական աշխատանք
11:05-11:45՝ Աբրահամյան Արտակ, Սաֆարյան Խաչիկ-ներառում, առաջադրանքների պարզեցում, համագործակցություն ուսուցիչների հետ
11:50-12:10՝ Փանոսյան Արման-ներառում դասապրոցեսին

12:50՝ Համալսարանական կրթություն